Friday, August 22, 2014

Radio 1 Silent Port aneb párty snů

Včera jsem se protancovala a proskákala nocí až do rána, divím se, že to tak rychle uteklo. Geniální akce s názvem Silent Port Radia 1 na principu silent disco party se konala na lodi bří Formanů Tajemství kotvící na Náplavce. 

Princip je jednoduchý, dostanete sluchátka se 2 kanály, na každém hraje současně jiný Dj a vy si ladíte, co se vám zrovna líbí a když nechcete poslouchat, tak si jen sundáte sluchátka a nemusíte překřikovat hudbu a v klidu si povídáte. Pozorovat tanec bez sluchátek je taky bezva, kvůli 2 kanálům se lidi hýbou v jiném rytmu a občas je možné poznat, kdo poslouchá který kanál.

Kdo hrál? Dj Radia 1 a proti nim členové různých kapel...třeba Mardoša, nebo Floex :) Kdo z Radia 1 nehrál, tak tam stejně byl, takový malý teambuilding :)) Mardošu jsem potkala cestou na wc, BLN pak ve frontě na kabinku :) Všechny ostatní v sále...jsem zas byla vyculená na celý kolo, chjo...velká puberta :D

Začátek Dan Walterstein dnb, zakončení touhle Lou remix peckou , následoval Pierre s Floexem, hráli hodně podobné věci co do stylu (Hopkins a tak), takže jste ani nepoznali, kdo má jakou stanici, prozradila to jen některá sluchátka, protože svítila různou barvou dle kanálu. Jenže pak to přišlo Jerry x Mardoša...Jerry hned naladil touhle Moderatovou peckou (nemohla jsem uvěřit, že mám konečně prostor na nějaký pohyb, na koncertech Moderata jsem byla jak sardinka a byla jsem ráda, že se mám prostor nadechnout!), do toho Mardoša exceloval nějakou jinou parádní taneční věcí, na to Jerry zahrál Unkle Reign a Mardoša Arcade fire Reflektor? Jako vážně? Obě písničky zbožňuju a nikde je nehrajou, takže na ně tancuju doma? áááh! Pak to jelo dál, Django Django Default, Pitipitipa (hádejte 3x kdo to asi zahrál,..), Dandy Warhols :), Mardoša valil jednu pecku za druhou, dost lidí ho mělo nalazeno, ale Jerry nezaspal a zahrál remix Bastie Boys, a pak Olive remix z toho legendárního !!!brácha!!!! CD Sprite, který mě doprovází už od mala?!ááááááá! Byla jsem u vytržení...hrozně (a možná jsem to jednou zazpívala) se mi chtělo zpívat nahlas..."I would have loved you, So much more ", zpěv je fakt smrtelnej, protože se neslyšíte, ale ostatní bez sluchátek dost zřetelně ano :D 

A pak už se připravila BLN, měla trochu problémy se zapojením gramců, ale pak už pěkně hrála a my s Klárou pomalu odpluly šťastné domů.

Takže stejně jako po Suede, pocit absolutního štěstí, málo lidí, člověk si šteloval hlasitost, jak potřeboval a přepínal, když ho něco nebavilo. Co je vtipný, jak lidi dávají najevo, co se jim líbí - hodně dupou a pak křičí :) Brzy na hithitu očekávajte sbírku, abych mohla koupit nádraží Vyšehrad a rozjet tam silent disco akce a hrát konečně něco normálního!! 

Jediný, co je fakt blbý, tak je velikost sluchátek, jsou dost velký, takže při mých tanečně skákacích kreacích padají z hlavy...potřebovala bych moje Mashally, co mi po delším poslechu trochu stlačují hlavu ze stran, ale zas nepadají :) Ale to jen tak naokraj ;)

No a dneska jsem zas vyplesklá...ráno jsem do emailu pani napsala, že mě mrzí, že se může účastnit konference...místo nemůže...haha, super překlep :D no nic...

No comments: